icon-blog

Aktualności


Koncert muzyczny

W naszym przedszkolu kolejny raz zawitają do Artusia zaprzyjaźnieni z nami artyści z Akademii Artystycznej Art2You. Zabiorą nas w pełną przygód podróż po bezkresach muzycznego oceanu w poszukiwaniu skarbów. Zapraszamy do obejrzenia przedstawienia muzycznego on-line pt. „Morskie opowieści”. Będzie ono dostępne 16 czerwca (wtorek) tylko w godzinach 10.00-11.00 oraz 17.00-18.00 pod linkiem podanym na stronie Artuś uczy w domu na Facebooku.

Przedstawienie teatralne

Kochani rodzice! 😊😊

Od 1 do 7 czerwca z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na kolejne przedstawienie teatralne w wykonaniu Teatru Qfer pt. „Mała syrenka”.
Zasady będą identyczne jak w poprzednim przedstawieniu.

Link do przedstawienia na naszej stronie Artuś uczy w domu.

Bardzo prosimy o nieudostępnianie linku osobom spoza naszego przedszkola😊
Życzymy pięknego świętowania Dnia Dziecka! 🎉🎊🥳🥰

Dzień Mamy

Drogie Mamy!

Z okazji Waszego święta dziękujemy za miłość, troskę i trud wychowania. Życzymy dużo zdrowia i radości, pociechy i dumy z Waszych dzieci oraz odkrywania każdego dnia daru macierzyństwa.

Koncert muzyczny „Zabawy e-lektroniką”

Kochani!

Już niedługo w naszym przedszkolu zawitają zaprzyjaźnieni z nami artyści z Akademii Artystycznej Art2You. Zabiorą nas w niezwykłą podróż, podczas której wraz z naszymi bohaterami będziemy szukać gitary elektrycznej, dowiemy się, co robić, by oszczędzać prąd, poznamy naszego elektrycznego przyjaciela z bajki Pokemon, będziemy tańczyć, śpiewać piosenki i dobrze się bawić. Zapraszamy już dziś do obejrzenia zwiastunu przedstawienia muzycznego on-line pt. „Zabawa e-lektroniką”. Oczywiście link do zwiastunu na naszej grupie „ARTuś uczy w domu”.

Link do koncertu udostępniony zostanie 7 maja i będzie aktywny w godzinach 10.00-11.00 oraz 17.00-18.00.

 

Spektakl „Rycerz bez konia”

Drodzy Rodzice i przedszkolaki!

Serdecznie zapraszamy na kolejne przedstawienie – premierę familijnej baśni rycerskiej pt. „Rycerz bez konia”. Link do spektaklu udostępniony zostanie 6 maja na grupie „ARTuś uczy w domu”. Życzymy wspaniałych wrażeń.

Przedstawienie „Zajączek Bączek”

Drodzy Rodzice i kochane przedszkolaki!

Zapraszamy wszystkich serdecznie na przedstawienie teatru Qfer pt. „Zajączek Bączek”, do którego link dostępny będzie w dniach 23-27 kwietnia na naszej zamkniętej grupie „ARTuś uczy w domu”. Życzymy miłego oglądania :).

 

Życzenia wielkanocne

Drodzy Rodzice!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy życzymy Państwu pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego. Niech te święta wypełnione będą nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Alleluja!

 

Dyrekcja i pracownicy przedszkola

Zasiłek opiekuńczy

Drodzy Rodzice!

W celu otrzymania zasiłku opiekuńczego nie potrzebują Państwo żadnego zaświadczenia z przedszkola. Rodzice muszą wypełnić odpowiedni wniosek (Z-15a) w ZUSie – dostępny na stronie ZUS.

 

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Drodzy Rodzice!

Przekazujemy Państwu informację otrzymaną z MEN:

 

Szanowni Państwo,

decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. W tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Decyzja ta wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Zachęcam do sprawdzania komunikatów na stronach internetowych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej.

 

Z poważaniem

Anna Ostrowska

Rzecznik prasowy MEN

 

https://dokumenty.men.gov.pl/2020_03_11_Zawieszenie_zajec_w_przedszkolach_szkolach_i_placowkach_MEN.DOCX

Bal karnawałowy

 

Bal karnawałowy w naszym przedszkolu odbędzie się 25 lutego (wtorek). Dzieci mogą przebrać się w swój wymarzony strój :).